Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Yerinde tespit ettiler

Yerinde tespit ettiler
01 Temmuz 2021 - 15:51

Kıyı ve Sahil Düzenleme Projesi için ön incelemede bulunarak söz konusu alana yol ve plaj gibi hizmetlerin yapılması noktasında görüşleri yerinde yapıldı

Bölgede uzun süre kalarak; orman, kıyı şeridi ve denizde geniş kapsamlı incelemede bulunarak, koyun turizme kazandırılması konusunda yapılması gereken çalışmalarla ilgili yerinde tespitlerde bulundu.

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu beraberinde AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ile birlikte Cemaller ve Tepeören Köyü’nü ziyaret ettiği bildirildi.

Konuya ilişkin AK Parti’den yapılan açıklama şu şekilde:

“Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Başkanımız Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyemiz Yalçın Duman ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Zonguldak İl Şube Müdürü İdris Tetik ile birlikte; İlçemize bağlı Cemaller ve Tepeören Köyü’nü ziyaret etti. Köyün alt kısmındaki koyda Kıyı ve Sahil Düzenleme Projesi için ön incelemede bulunan Çorumluoğlu ve Yöneticilerimiz, söz konusu alana yol ve plaj gibi hizmetlerin yapılması noktasında görüşlerini paylaştılar. Bölgede uzun süre kalan heyet; orman, kıyı şeridi ve denizde geniş kapsamlı incelemede bulunarak, koyun turizme kazandırılması konusunda yapılması gereken çalışmalarla ilgili yerinde tespitlerde bulundular.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.