Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Yazıcıoğlu, tüm dostlarını düğüne bekliyor…

Yazıcıoğlu, tüm dostlarını düğüne bekliyor…
22 Temmuz 2020 - 0:32


Kdz. Ereğli’nin köklü ailelerinden ve esnaflarından Yazıcıoğlu Ailesi, Alaplı’nın tanınmış Ailelerinden Gül Ailesi ile dünür oluyor.

Geçen sene Temmuz ayında sözlenen, Kasım ayında da nişanlanan Sena Yazıcıoğlu ile Enes Gül; evlenmek için gün sayıyor.
Kdz. Ereğli’de başta Kuyumculuk ve Döviz olmak üzere birçok alanda hizmet veren Yazıcıoğlu Şirketler Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu, kızı Sena’yı evlendiriyor.
Nezaket-İrfan Yazıcıoğlu çiftinin kızları Sena ile Fatma-Metin Gül çiftinin oğulları Enes; geçen sene Temmuz ayının son haftasında sözlenmiş, Kasım ayının ikinci haftasında da nişanlanmışlardı. Aradan geçen 1 yılın ardından Sena ile Enes çifti dünya evine girmek için gün saymaya başladı. Sena ile Enes, 26 Temmuz 2020 Pazar günü düzenlenecek olan düğün töreni ile hayatlarını birleştirecekler. Büyük Anadolu Otel’in açık kısmında, havuz başında, saat 19.30’da başlayacak olan düğün töreni öncesinde her iki aile de hazırlıklarını titizlikle sürdürüyor.
Yazıcıoğlu ve Gül Aileleri, kendileri ve çocukları için çok özel olan bu günde tüm sevenlerini yanlarında görmekten büyük bir mutluluk ve onur duyacaklarını ifade ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.