Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

YANKI BÜYÜYOR, 8. YIL MUTLULUĞU…

YANKI BÜYÜYOR, 8. YIL MUTLULUĞU…
14 Temmuz 2020 - 16:32

Ereğli Yankı Gazetesi olarak kuruluşunun 8. yıl dönümünü kutluyoruz.

13 Temmuz 2013 yılında Ereğli’de yayın hayatına merhaba diyen Yankı Gazetesi, yayın hayatına başladığı günden itibaren kesintisiz okurlarıyla buluşmanın sevinci ve gururunu yaşıyor.

Yankı Gazetesi kuruyucusu İbrahim Solmaz, yaptığı açıklamada, yeni bir yıla merhaba diyerek mutlu ve gururlu olduklarını belirtti.

Başta Ereğli, Zonguldak, Alaplı, Gülüç ve Ormanlı’nın Gündemini Yankı Gazetesi ve www.eregliyankihaber.com olarak okuyuculara buluşturduklarını belirten Solmaz, “Yankı Gazetesimizin Kuruluşumuzun 8. yıl dönümüne ulaşmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. 7 yılı geride bırakıp bugün 8. Yılımıza basmış bulunuyoruz. Tarafsız habercilik ilkesiyle okurları bilgilendirme çabası her zaman takdirle görülmesinden dolayı  yeni bir sayımıza ayrı bir heyecan vermektedir.   Yarınlarda daha güzel yayınlarla karşınızda bulunmak adına Yankı Gazetesi ilk yayını gibi karşınızda olarak ve büyümeye  devam edeceğine inanıyorum. Kamuoyunu bilgilendirmede Yankı Gazetemize destekte bulunan değerli abonelerimize ve takipçilerimize sonsuz teşekkür ederiz.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.