Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Yalçın, “İYİ Vekil Olacağım”

Yalçın, “İYİ Vekil Olacağım”
24 Mart 2023 - 17:06

Ereğli İlçesinde, İYİ Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı eski Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Sertan Yalçın, ziyaretlerde bulundu.

Yalçın, İlçedeki ziyaretlerine, Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş ve Başkan Yardımcısı Harun Günönü’yü ziyaretlerle başladı.

Beraberinde, eski Ereğli TSO başkan Yardımısı Mehmet Çivici ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretlerde konuşan Yalçın, Zonguldak’a ve Zonguldak halkına hizmet etmek için İYİ Parti’den Zonguldak Milletvekili Aday Adayı olduğunu belirterek, aday olduğu takdirde halktan gerekli desteği alacağına inandığını ifade etti, Keleş ve yönetiminin çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Keleş de, İYİ Parti Zonguldak Milletvekili Aday Adayı Sertan Yalçın’a başarılar diledi.

ZİRAAT ODASI ZİYARETİ

Temaslarına devam eden Yalçın, kendisine eşlik eden Avukat Adil Ateş’le birlikte, İlçe Ziraat Odası Başkanı Zafer Yalman ve ekibini de ziyaret etti. Burada ilçenin tarım potansiyelinin daha verimli değerlendirilmesi konusunda görüş alışverişinde bulunuldu, karşılıklı başarı dilekleri iletildi.

ÜNLÜER VE USTAOĞLU ZİYARETİ

IMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetimini ziyaret eden Yalçın’ı DTO Yönetim Kurulu Başkanı Oğuz Ünlüer ve Meclis Başkanı Kamil Ustaoğlu karşıladı. Sektörel konuları genel ve yerel ölçekte ele alan Yalçınve DTO ekibi; liman, balıkçlık, tersanecilik ve lojistik gibi konularda değerlendirmede bulundu. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.