Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Topçalı Muhtarı Aksoy, çok duyarlı…

Topçalı Muhtarı Aksoy, çok duyarlı…
20 Nisan 2020 - 12:39


Muhtar Aksoy, örnek bir çalışmasını sürdürdü.Ereğli’nin Topçalı Mahallesi Muhtarı Hasan Aksoy,  Korona virüsü salgınından mahalle halkına korunması için maske hediye etti.

Muhtar Aksoy, bir kez daha çalışkanlığını gösterdi. Korona virüsü dolayısıyla mahalle halkının maskeli olması için örnek bir çalışma yapan muhtar Aksoy, tüm mahalli sakinlerinin maske ihtiyacını giderdi. Aksoy, maske hediye ettiği mahalle sakinlerine evdekal çağrılarına duyarlı olunmasına isteyerek, sokağa çıktıklarında da maskelerini takmalarını rica etti.

Topçalı Mahallesi sakinlerine toplam 4 bin adet maske dağıtmaya başladığını belirten Aksoy, “Vatandaşlarımızın bu zor günlerinde maske ihtiyacını bir nebze karşılamak istedim. Azalarımız ile birlikte yaptığımız çalışma ile maskeleri temin ettik. Kişi başına 2 maske dağıtımına başladık. Mahalle sakinlerimizin sağlığı bizim için de çok önemli. Bu amaçla gururla örnek bir çalışma gerçekleştirdiğimiz için mutluyuz. Bu zor günleri birlikte atlatacağımıza inanıyorum.” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.