Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Şahin’ler Sokak Kahvecisi’nde Ereğli halkını memnun edecek

Şahin’ler Sokak Kahvecisi’nde Ereğli halkını memnun edecek
02 Temmuz 2020 - 16:42

2017 yılında Kdz. Ereğli ile buluşan Sokak Kavecisi’nin işletmesini genç iş insanları Alperen ve Onur Şahin devraldı.

Kdz. Ereğli ilçesinin genç iş insanları Yeminli Mali Müşavir Erol Şahin’in oğlu Alperen ve Müteahhit Cemil Şahin’in oğlu Onur Şahin Özdemir AVM’de 2017 yılından bu yana hizmet veren Sokak Kahvecisi’nin işletmeciliğini devraldı.
Yöneticiliğini Hüseyin Ünal’ın yapacağı Sokak Kavecisi bir birinden lezzetli kahve çeşitleri ile hizmet vermeye devam edecek.
Genç İş İnsanları Alperen ve Onur Şahin Türkiye’nin önde gelen markalarından birinin işletmeciliğini yapıp Ereğli halkına hizmet vermekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek “Hayırlı olsun” temennisinde bulundu.
Tüm kahve severleri Sokak Kahvecisine davet eden genç iş insanları Alperen Şahin ve Onur Şahin, müşteri memnuniyetine önem verdiklerini vurguladı. Genç iş insanları açıklamalarında, “Kdz. Ereğli’de yeni bir iş alanında hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Her zaman işimizde elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Sokak Kahvecisi ile de en iyi kahveyi, en güzel şekilde sunmayı hedefliyoruz. Bizim için müşteri memnuniyeti ve kalite önemli. Bu sebeple amacımız müşterilerimize kaliteli hizmet sunup, Sokak Kahvecisi’nde hoş vakit geçirmelerini sağlayıp buradan mutlu ayrılmalarıdır. Herkesin damak zevkine hitap eden kahvelerimiz ve tatlı çeşitlerimiz ile kendimizi yenileyerek ilerleyeceğiz. Tüm Kdz. Ereğli halkını kahvemizi içmeye bekleriz” ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.