Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Ormanlı Beldesi’nin yeni Başkanı açıklandı

Ormanlı Beldesi’nin yeni Başkanı açıklandı
09 Haziran 2021 - 14:05

AK Parti Kdz. Ereğli Ormanlı Belde Başkanlığında değişikliğe gidildi. AK Parti Belde Başkanı İsmail Üstün, görevini Varol Aksoy’a devretti.

AK Parti Ormanlı önceki Belde Başkanı İsmail Üstün, Belde Başkanlığı devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, çok duygulu olduğunu ifade ederek Yeni Başkan Varol Aksoy’un her zaman yanında olacağını söyledi.

AK Parti Ormanlı Belde Başkanlığına atanan Varol Aksoy da 2008 yılında AK Parti Ormanlı Gençlik Kolları Başkanı olarak siyasete başladığını ifade ederek siyasi çalışmaları konusunda bilgi verdi. Aksoy, “Hedefimiz tabii ki AK Parti’yi Ormanlı’da daha da yukarılara taşımak” dedi.

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol ise “ Bundan sonra da el birliğiyle, sen-ben kavgası yapmadan, Ahmet-Mehmet demeden çalışacağız. Ben, bu davaya gönül veren, teşkilatlarımızda görev alan arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt da devir teslim töreninde sağlanan birlik ve beraberlikten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni yönetimi tebrik etti, başarılar diledi.

Konuşmaların ardından AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Ormanlı önceki Belde Başkanı İsmail Üstün’e plaket takdim ederek, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

KİMLER VAR?

Öte yandan, Varol Aksoy’un Belde Başkanlığındaki AK Parti Ormanlı Belde Teşkilatı Yönetim Kurulunda şu isimler yer alıyor: Nezih Can, İsmail Dönmez, Hasan Gökmen, Yücel Yener, Faruk Özcan, Mustafa Akdeniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.