Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

OKTAY, KEYİFLİ KAZANACAĞINA İNANIYOR

OKTAY, KEYİFLİ KAZANACAĞINA İNANIYOR
28 Ocak 2022 - 19:54

Karadeniz Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Yücel Oktay, Ekibim ile birlikte 7/24 şoför esnafımızın yanında olacağım. Her türlü hizmet için emrinizde olacağım” dedi.

Oktay, İlçe merkezindeki katlı otoparkta bir araya geldiği Oda üyelerine hitaben konuşmasına oda üyelerini bilgilendirdi

NE SÖZ VERDİYSEK YAPACAĞIZ

Yarın (29 Ocak) Anatolya Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Genel Kurulunda tüm meslektaşlarını oy kullanmaya davet eden Oktay, şunları söyledi:

“Çalışmalarımız süresince tabi ki kırsalda, köylerimizde üyelerimizin bulunduğu her bölgeyi gezdik, sorunlarını ve taleplerini dinledik. Artık son güne geldik, bu vesileyle yarın tüm meslektaşlarımı genel kurula davet ediyorum. Şunun bilinmesini istiyorum ki; ne söz verdiysem, ne vaade bulunduysam arkasında olacağım. Ekibim ile birlikte 7/24 şoför esnafımızın yanında olacağım. Her türlü hizmet için emrinizde olacağım. Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz.”

AZMAN: SEÇİM BİTER KARDEŞLİK SÜRER

Esnaf ve Sanatkârlar 32. Bölge Başkanı,  Kdz. Ereğli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman da, aynı zamanda Kooperatif’te yardımcılığını yürüten Yücel Oktay’ı desteklediğini bir kez daha tekrarlayarak, şunları kaydetti:

“Ereğli’de her türlü seçimin olur-biter ama ağabey-kardeşliğimiz devam edecek. Biz de Kooperatif olarak ilçemizdeki esnaflarımız arasında ayrım yapmadan yanlarında olacağız, olmaya da devam ediyoruz. Kooperatif olarak Türkiye genelinde iyi bir sıralamadayız. İnşallah önümüzdeki süreçte daha iyi yerlere geleceğiz. Bu vesileyle tüm üyelerimizin de yanında olacağız. Yarın gerçekleştirilecek olan seçimlerde de yardımcım Yücel Oktay’ı destekliyoruz, sonuna kadar da arkasındayız. Cenab-ı Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Oda seçimlerini de tüm üyelere hayırlı olsun diyorum. Bu seçimin kaybedeni olmayacak. Seçim sonrası yine birlikte olacağız.”

Toplantıda, Özel Kdz. Ereğli Çilek Halk Otobüsleri Kooperatif Başkanı Çetin Çimen, İlçedeki Umum Servis Araçları Derneği Başkanı Muhammet Başkan, Halen Şoförler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Küçük, eski Şoförler Odası Başkan Adaylarından Murat Akyüz ile kalabalık Oda üyesi yer aldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.