Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Muhtarlar Derneği’ne teşekkür belgesi verildi

Muhtarlar Derneği’ne teşekkür belgesi verildi
13 Mart 2020 - 15:29

Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz. Ereğli Muhtarlar Derneği’ne Elazığ ve Malatya’daki depremzedelere yaptığı yardımlardan dolayı teşekkür belgesi verdi.

Belgeyi Kaymakam İsmail Çorumluoğlu adına Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abdullah Hasçelik, Dernek Başkanı Şükrü Kılıç’a takdim etti.

Geçtiğimiz aylarda Elazığ ve Malatya’da yaşanan depremler sonrasında başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde Muhtarlar Derneğinin yardımı üzerine gönderilen teşekkür belgesinde şu ifadeler yer aldı:

“24 Ocak 2020 tarihinde Elazığ ve Malatya illerinde meydana gelen deprem afeti nedeniyle İçişleri Bakanlığı’ndan gelen talimat doğrultusunda ilçemizden depremzedelere ulaştırılmak üzere Kaymakamlığımızca başlatılan yardım kampanyasına, bulunduğunuz katkıdan dolayı teşekkür eder, başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.”

Dernek Başkanı Kılıç, Kaymakam Çorumluoğlu’na ve Hasçelik’e teşekkür ederek, Elazığ ve Malatya depremlerinden dolayı yapmış olduğumuz yardımlar bizim sosyal sorumluluklarımız. Bizde Muhtarlar Derneği olarak bu zor günlerde yasanan olaylara her zaman destek göstermeye hazırız. Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’na daire müdürlerimize belgelerinden dolayı teşekkür ederiz..” dedi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.