Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Mısırlı, 250.Mağazasını Ereğli halkıyla buluşturmaya başlattı

Mısırlı, 250.Mağazasını Ereğli halkıyla buluşturmaya başlattı
28 Ocak 2021 - 16:34

Ereğli’de genç İş adamı Serkan Mısırlı, 2021 yılında önemli bir markayı vatandaşların hizmetine sunmaya başlattı.

Samsung firması, 250. Mağazasını Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde hizmete açtı.

Teknolojinin önde gelen firmalarından olan Samsung firması; Türkiye’de 250. Mağazasını Kdz. Ereğli’de Müftü Mahallesi Erdemir Caddesi’nde açarak, kaliteyi ilçe halkıyla buluşturdu.

Açılışa özel kampanyaları ile Ereğli ve bölge halkına hizmet verecek olan Samsung Şubesi, 31 Ocak 2021 Pazar gününe kadar; beyaz eşya grubunda sağlık çalışanlarına yönelik %10 indirim kampanyası uygulayacak.

Mağaza sorumlusu Serkan Mısırlı, haber portalımıza yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi:

“Ayrıca açılışa özel 2 ay sürecek oldukça uygun fiyatlarımız var. Mart ayı sonundan itibaren ise normal fiyatlara geçeceğiz. Beyaz eşya grubunda sağlık çalışanlarına yönelik %10 indirim kampanyamız, 31 Ocak 2021 Pazar gününe kadar devam edecek. Diğer yandan müşterilerimize özel bir kampanyamız daha var. Değerli müşterilerimiz, mağaza lokasyonunda kare kod okutup kendilerinin mağazamızda olduklarını belirtikleri takdirde; mağazamızdan satın alacakları televizyonun fiyatına göre kendilerine 300 TL’den bin 500 TL’ye varan hediye kart vereceğiz. Bu kartları da post makinesi olan her yerde, üzerindeki rakam kadar para yerine geçecek. Yalnız bu kartlar internet alışverişlerinde geçerli değil. Telefon ve tabletlerde de özel indirimlerimiz var, internetteki fiyatların çok altında. Değerli halkımız, Türkiye’deki bütün Samsung firmalarında olan ürünleri mağazamızda bulabilecekler. Bölge halkımızı, pandemi kurallarına uygun, birbirinden kaliteli ürünlerimizin bulunduğu mağazamıza bekliyoruz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.