Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Kocamanoğlu, “Mağdur esnafı yerinde gördük, takipçisi olacağız”

Kocamanoğlu, “Mağdur esnafı yerinde gördük, takipçisi olacağız”
20 Kasım 2023 - 20:14

Cumhuriyet Halk Partisi Ereğli İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu, “Yaralarımızı hep birlikte sarmak için elimizden gelen ne varsa takipçisi olacağız.” Dedi

Kocamanoğlu, Ereğli’de dün yaşanan doğal afet dolayısıyla esnafı Milletvekilleri ile geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Yaşanan sel dolayısıyla çok üzgün olduklarını belirten Kocamanoğlu, şunları söyledi; “Bölgemizde dün sabah saatlerinden itibaren başlayan yoğun yağış ve fırtına ilerleyen saatlerde bir afete dönüştü. Yağış ve fırtanın başladığı saatlerin hemen başından itibaren Belediye ve Afad ekiplerimiz hemen her yerde olaylara müdahale etmiş olmasına rağmen etkilenen alanın çok geniş olmasından dolayı çok ciddi maduriyetlerde yaşanmıştır. Bu maduriyetlerin giderilebilmesi için Zonguldak Milletvekillerimiz Genel Başkan yardımcımız Sayın Deniz Yavuzyılmaz ve Sayın Eylem Ertuğ Ertuğrul ile birlikte yaşanan olayları yerinde görmek ve Ereğli Halkımıza geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Yaşanılan mağduriyetin takipçisi olacağımıza söz verdik. Yaralarımızı hep birlikte sarmak için elimizden gelen ne varsa takipçisi olacağız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.