Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Kendi imkanlarıyla Ereğli’de gönülleri alan başkan adayından teşekkür açıklaması

Kendi imkanlarıyla Ereğli’de gönülleri alan başkan adayından teşekkür açıklaması
04 Nisan 2024 - 3:38

Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan yazılı bir açıklama yaparak; seçim sürecini değerlendirdi.
Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan, Ereğli halkının %23’ünün oy kullanmadığının altını çizerek; “Bu gösterge bile iyi yönetilmediğimizin bir kanıtıdır”, dedi.
Karaarslan: “Yaklaşık 8 aydır hiç durmadan sahada çalışıyoruz. İyisiyle kötüsüyle bir seçim dönemini daha geride bıraktık. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik zorluğu sahada birebir yaşama fırsatı bulduk. İyi yönetilmiyoruz. Bunu hep birlikte gördük. Türkiye genelinde olduğu gibi, Kdz.Ereğli’de de vatandaşlarımız sandığa gitmemeyi tercih etti. Güven zafiyeti içerisinde yönetildiğimiz gerçeği sonucu bu noktaya taşıdı. Partimiz Türkiye genelinde 3. Kdz.Ereğli’de 4. Parti konumuna geldi. Bunun için bizlere güvenip oylarını emanet eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum,Allah herkesten razı olsun. Ekip arkadaşlarımızla birlikte gece gündüz demeden çalışmanın mutluluğu içimizi ısıtıyor. Bu kutlu birlikteliğimizin seçim sonuna kadar devam etmesi ve hala bozulmaması en büyük temennimiz olarak karşımıza çıkıyor. Doğup büyüdüğüm memleketime, bana sahip çıktığı için sonsuz şükranlarımı sunarım. Bu seçim süreci bizlere büyük bir tecrübe kattı. Bu tecrübeyle yolumuza devam edeceğinin bilinmesini isterim. Bir sonraki seçimlerde çok daha güçlü bir Yeniden Refah Partisini sahada göreceğinizin sözünü veriyorum,istihdam projelerimizin yapılması konusunda derhal bayramdan sonra girişimlerde bulunacağız çalışmalara devam edeceğiz. Allah izin verirse, bundan sonra Kdz.Ereğli siyasetinde Ereğli’nin Refahı İçin Emre KARAARSLAN Var! ”, şeklinde konuştu..

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.