Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Keleş, söz alıp ziyaretten döndü

Keleş, söz alıp ziyaretten döndü
11 Ocak 2022 - 20:39

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun, Karadeniz Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş’in kendisine yaptığı ziyarette Keleş’in talebi üzerine Karadeniz Ereğli’ye okul yaptırma sözü verdiği bildirildi.

Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Başkan Yardımcısı Tasin Tanyıldız ve Genel Sekreter Gündüz Acar ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.

TOBB’da gerçekleşen ziyaret yaklaşık 1 saat sürerken, Karadeniz Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Ereğli ilçesindeki yatırımlar ve ekonomik gelişmeler hakkında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na bilgiler verdi.

Karadeniz Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’ndan Karadeniz Ereğli ilçesine TOBB tarafından bir okul yapılmasını talep etti. Talebi sıcak karşılayan Hisarcıklıoğlu Karadeniz Ereğli ilçesine TOBB olarak Karadeniz Ereğli’ye okul yapacaklarını söyledi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyareti değerlendiren Karadeniz Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, okul müjdesinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Keleş açıklamasında “Bugün Başkan Yardımcımız Tasin Tanyıldız ve Genel Sekreterimiz Gündüz Acar ile birlikte TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettik. TOBB Başkanımız bizi çok sıcak karşıladı ve kendileri ile yaklaşık 1 saat süren samimi bir sohbet gerçekleştirme imkanı bulduk. Kendisinden Kdz. Ereğli’ye okul yapılmasını talep ettik ve bu talebimizi çok sıcak karşıladı. Karadeniz Ereğli’ye TOBB tarafından bir okul yapılacağının sözünü verdi bizlere. Ereğli’ye selamlarını gönderdi ve en yakın zamanda Ereğli’ye gelerek üyelerimizle buluşmak istediğini ifade etti. Ereğli açısından çok faydalı ve verimli bir ziyaret oldu. Ben buradan bir kez daha TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu’na Ereğli’ye okul müjdesinden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Hisarcıklıoğlu, 2018 yılında Ereğli’de katıldığı bir programda yine dönemin TSO Başkanı Sertan Yalçın’ın talebi üzerine Ereğli’ye okul sözü vermişti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.