Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Kaymakam Yapıcı’dan İpek Yavuz’a övgü dolu sözler

Kaymakam Yapıcı’dan İpek Yavuz’a övgü dolu sözler
05 Temmuz 2024 - 21:08

Karadeniz Ereğli Kaymakamı Mehmet YAPICI, Liseye Geçiş Sınavı’nda (LGS) tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alan İpek YAVUZ’u makamında kabul ederek tebrik etti.

Kabulde, İpek Yavuz’un babası Diş Hekimi Osman YAVUZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun AKGÜL’de hazır bulundu.

Kaymakam YAPICI ,İpek YAVUZ’un elde ettiği bu büyük başarının sadece kendisi için değil, ailesi ve eğitim camiası için de gurur kaynağı olduğunu belirtti.

YAPICI,”İpek’in başarısı, disiplinli çalışmanın ve azmin bir göstergesidir. Bu başarıda emeği geçen ailesini ve öğretmenlerini de tebrik ediyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun AKGÜL’ ise, ilçedeki eğitim kalitesinin her geçen gün arttığını, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlerde her alanda olduklarını ve İpek YAVUZ’un başarısının da kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. AKGÜL ,İpek’in bu başarısının gelecek yıl diğer öğrencilere de ilham kaynağı olacağını belirtti.

İpek YAVUZ’un babası Osman YAVUZ kızının disiplinli çalışmasının bu başarıyı getirdiğini vurgulayarak, öğretmenlerinin desteğinin de önemli olduğunu ifade etti. Ayrıca, Kaymakam Mehmet YAPICI’nın kendilerini ve kızlarını makamına davet ederek onurlandırmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ereğli’de eğitim seviyesinin her geçen gün yükseldiğini ve bunun büyük bir mutluluk kaynağı olduğunu belirtti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.