Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Karadağ’dan yeni başkan için açıklama

Karadağ’dan yeni başkan için açıklama
09 Haziran 2020 - 0:08

Kdz.Ereğli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel’in önceki gün vefatının ardından yönetim kurulu yapacağı toplantıda yeni dönem başkanını belirleyecek.

Yönetim Kurulu Üyesi Aydın Karadağ, yaptığı açıklamada, Kdz.Ereğli Belediye Başkan Danışmanı Kemal Özer’e çağrıda bulundu, genç arkadaşların bu göreve gelmesi gerektiğini duyurdu.

Karadağ, şu ifadelere yer verdi: “Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel’i, amansız bir hastalık nedeniyle kaybetmiş bulunmaktayız. Derin üzüntü ile ailesine, yakınlarına ve değerli üyelerimizin başı sağolsun. Söz konusu merhum başkanımızın yönetim başkanlığı boşa çıktığından yönetim kurulu olarak başkan seçimi yapılacağından esnaflarımıza hizmetin devamı için, içimizden başkan seçilmesi kaçınılmaz olmuştur. Yönetimimizde başkan yardımcısı değerli büyüğümüz Belediye Başkan Danışmanı Kemal Özer abimizin bu göreve talep olduğunu öğrenmiş bulunuyoruz. Bizler birikimi olan genç arkadaşlarımız, hiçbir yerde görevi olmayan genç arkadaşlara verilmesi taraftarıyız. Desteklerini esirgemeyeceğini Başkan Kemal Özer Abimize bu talebimizi yabana atmayacağına, bize abilik görevi yapacağına inancımız tamdır” Öte yandan yönetim kurulu toplantısının 9 Haziran Salı günü saat 12.00’de oda da yapılacağı öğrenildi. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.