Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

İŞ ADAMI ŞAHIN’DEN GÖRKEMLİ DÜĞÜN

İŞ ADAMI ŞAHIN’DEN GÖRKEMLİ DÜĞÜN
26 Haziran 2022 - 15:32

Karadeniz Ereğli ilçesinde, iç mimar ve müteahhit Alperen Şahin ile insan kaynakları uzmanı Burcu Yılmaz, görkemli düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.

Ereğli’de önceki dönem Belediye Başkan adayı Erol Şahin ve Feyzan Şahin’in oğulları Alperen ile Hüseyin Yılmaz ve Hatice Yılmaz’ın kızları Burcu, TİMS Fabrika’da gerçekleştirilen düğün ve nikahın birlikte yapıldığı merasimde evlendi.

Düğüne Zonguldak ve ilçeleri yanı sıra Antalya ve İstanbul’dan da çok sayıda davetli katıldı. Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın nikahını kıydığı çiftin şahitliklerini ise Hamdi Uçar, Fazlı Erdoğan, Faruk Çaturoğlu, Saffet Bozkurt, Rahman Demirtürk, Arslan Keleş, Atalay Göktepe, Vildan Göktaş, Burak Bilgen, Yasemin Eryılmaz ve İsmail Karaman yaptı.Gelin ve damada Kuranı Kerim, üzerinde Atatürk’ün olduğu Türk Bayrağı ve Nutuk hediye eden Posbıyık, Şahin ve Yılmaz’a mutluluk da diledi. Çifte nikah cüzdanını ise eski AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan verdi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar da, “genç çiftlerimize biz resmi şahitlik yaptık sizde fahri olarak şahitlik yaptınız. Rabbim, sizin de böyle anlamlı günlerinize kalabalık dostlar nasip eylesin. Genç çiftimize hayatları boyunca huzurlu ve mutlu bir yaşam temenni ediyorum” dedi. İş ve siyaset içinden gelen seçkin davetlerin bir araya geldiği düğün merasimi, gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.   

Ereğli Yankı Gazetesi Ailesi olarak, genç çiftleri ömür boyu mutluluklar dileriz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.