Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Gülüç’te yatırımlar konuşuldu

Gülüç’te yatırımlar konuşuldu
03 Ocak 2022 - 19:39

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt; Gülüç Beledesi’nde yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’dan bilgi aldı.

Bozkurt, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte; Gülüç beldesinde devam eden yatırımları yerinde inceledi.
Bozkurt; sırasıyla Kafeterya, Kürek ve Kano Spor Tesisi, Millet Bahçesi ve 24 Derslikli Hacı Emin Ayhan Ortaokulu’nda yapılan incelemeler esnasında projelerde gelinen son durum hakkında Gülüç Belediye Başkanımızdan bilgi aldı.
Çalışmaların tamamlanıp projelerin hayata geçirilmesiyle birlikte Gülüç’ün cazibe merkezi olmaya devam edeceğini ifade eden Bozkurt; “Çalışmaları aynı ayna yoğun bir şekilde devam eden projelerde katkısı ve emeği bulunan Gülüç Belediye Başkanımız Sayın Gökhan Demirtaş başta olmak üzere Gülüç Belde Teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Projelerin, şimdiden başta Gülüç sakinleri olmak üzere tüm bölge halkımıza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

DEMIRTAŞ; “GELECEK NESİLLERE GÜZEL BIRAKMAK”

Amacımız gelecek nesillere güzel bir Gülüç bırakmak…

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz ,Meclis Üyelerimiz ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Gülüç Belediyesi Sosyal Tesis’imizde ve Kano Kulübü binasında incelemelerde bulunduk.

Gülüç Belediyesi olarak Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Kano Kulübü binasının yapım çalışmaları devam ediyor..

Irmağımız bizleri bekliyor.

Gülüç’ümüz inşallah yelken ve kanolarla renkli bir ırmak olacak.

OKUL PROJESİ
Gülüç Belediyesi olarak; eğitim çağındaki çocuklarımızın hem eğitimlerine hem de sosyal yaşamlarına rahat bir şekilde devam etmeleri amacıyla beldemize yeni eğitim yuvaları kazandırıyor, okullarımızdaki pek çok ihtiyaca da cevap veriyoruz.

Bugüne kadar birçok önemli projeyi hayata geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz…”

MİLLET BAHÇESİ PROJESİ

Verdiğimiz Sözlerimizi Yerine Getiriyoruz…

Millet Bahçesi Projesi’ni yerinde inceledik.

Ailecek vakit geçirebileceğimiz,dinlenip rahat bir nefes alacağımız Millet Bahçesi Projemize başladık.

Gülüç’müze söz verdiğimiz gibi ,daha çok gelişecek ve daha çok güzelleşecek…”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.