Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Gülüç’te Ak Parti’nin Seçim bürosu coşkulu kalabalıkla açıldı

Gülüç’te Ak Parti’nin Seçim bürosu coşkulu kalabalıkla açıldı
25 Şubat 2024 - 23:18

Gülüç’te her gün halkıyla buluşacağı AK Parti Seçim Bürosu’nun açılışı, muhteşem bir katılımla yapıldı. Vatandaşların adeta akın ettiği seçim bürosu, gece geç saatlere kadar binlerce kişiyi ağırladı.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Muharrem Avcı, İl Başkanı Mustafa Çağlayan, Ereğli İlçe Başkanı Muhammet Andiç, Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Ereğli Önceki dönem İlçe başkanı Fatih Çakır, Adem Öztürk, Gülüç Belediye Başkan Adayı Kerim Sönmez, Meclis Üyeleri adayları, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve vatandaşların katılımıyla gerçekleşen seçim bürosunun açılışı, miting havasında gerçekleşti.

Seçimlerden önce olduğu gibi seçim sürecinde de seçimlerden sonra da her zaman Gülüç’lilerle birlikte olacaklarını, Belde halkla birlikte dertlere çare olmaya devam edeceklerini belirten Belde Başkanı Yılmaz; “Başkan adayımız Kerim Sönmez, Meclis Üyesi adaylarımız ile gönülleri fethet etme sözü veriyoruz” dedi

Açılış töreninde Konuşan Başkan Adayı Sönmez, “Gerek burada gerekse sahada görüştüğümüz tüm vatandaşlarımız, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı ve bizleri destekleyeceklerini gönülden ifade ediyorlar. Bugün buradaki muhteşem coşku da bunun bir göstergesi. Türkiye yüzyılında Gülüç’ü geleceğe birlikte hazırlayacağımız tüm Gülüç’lülere şükranlarımı sunuyor, onların emrinde olduğumuzu bir kez daha beyan ediyorum. Bazıları diyor muş bizi işçi çıkartacaklar diye, bende burdan net bir şekilde diyorum ki, tüm işçi arkadaşlarımızı sendikalı yapacağız. İşçi arkadaşlarımıza derman olacağız, korkmasınlar. Gülüç için çok güzel projelerimiz var” diye konuştu.

Milletvekilleri Bozkurt ve Avcı konuşmalarında, Gülüç’lülerin seçeceklerini inandıklarını, hizmet sıkıntısı yaşanmayacağını belirttiler.

Açılışa katılan vatandaşlara tavuk döner, ayran ikramları yapıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.