Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

GERGİN MAÇTA BU BAŞKANDAN ÖRNEK DURUŞ…

GERGİN MAÇTA BU BAŞKANDAN ÖRNEK DURUŞ…
03 Mart 2022 - 3:10

Akınspor, bir çok dış güçlere rağmen sahada yenilmediğine buruk sevincini yaşıyor…
Playoff grubunun üçüncü maçında Ereğli derbisinde Akınspor, Yenimahalle Spor ile 1-1 berabere kaldı. Mücadele gücü yüksek olan karşılaşmayı her iki takımda 10’ ar kişi tamamladı.
Maçı dostluk içerisinde geçmesi için tribünde sakin bir şekilde izleyen ve yaşanan bazı sertleşmelerde futbolcularına uyarılar yaptığı görünen Akınspor’un Başkanı Akın Katı, yaptığı yorumda ise, karşılaşmada istenmeyen görüntüler gördüklerini buna üzüldüklerini belirtti.

KATI’DAN SAHA KENARINDA BULUNAN BAZILARINA GÖNDERME!
Rakipleriyle mücadelesinde neye en çok üzüldükleri hakkında Katı, şunları kaydetti;
“Gerçekten çok üzüldüm maça Ereğli Belediye bir kaç yöneticisi vs hocası geliyor ( ben kendisini tanımam Ahmet terzi hocamın akrabası )saygı duyuyorum bu ne hava ne cavşaf neyi kazandınız arkadaşlar ..! Bu maçta başarılar diliyorum ama kazanmaktan önce ruhunuzu temizleyin ..! Söz veriyorum Akınspor sevdalılarına bu lig bir hedef koymadım, Allahım sağlık verirse gerekeni yapacağım.”
KATI’DAN TAKIMDAKİ FUTBOLCULARA MORAL
Sevgili kardeşlerim sizler benim evlatlarımsınız.. Başarı başarısızlık değil önemli olan mücadele ..! Sizin adamlığınız yüreğiniz karakteriniz mücadeleniz bana umut veriyor. Bugünün kazananı yok kazanan sizsiniz ..!Bu Ereğli’de futbol anlamında sahip çıkmayanlar ..! Bütçeler bitince bizim çocuklar öze döndük gençliğe sahip çıkıyoruz para var havada uçar milyarlar. Ben bir yol açtım tekrar yürüyün bu yolun sonu size çıkar canlarım evlatlarım.. Sonuna kadar yanınızdayız.”

Akınspor, Playoff’un 4.maçında Cumartesi günü deplasmanda Çaydeğirmeni Belediye Spor’a karşı oynayacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.