Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Genel Başkan Çatalçam, önemli proğramlara katıldı

Genel Başkan Çatalçam, önemli proğramlara katıldı
28 Haziran 2021 - 0:02


1959 yılında kurulan Yurt içi 38, Yurt dışı 14 Şubesi ile teşkilatlanmasını sürdüren Türkiye’nin en eski Stklarından TEKDER Tekniker ve Yüksek Teknikerler Derneği Genel Başkanı Murat Çatalçam, önemli proğramlara katıldı.

Tekder’in internet sitesinden yapılan paylaşımda şu bilgiler paylaşıldı; “

Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın kadim dostu yakın Aile dostu yol Arkadaşı Muhterem Kahraman Güvendi Ağabeyimizin kerimesi Begüm Elif ve Hafız Osman Kardeşimizin Nikah töreni Davet üzerine Haliç Kongre Merkezinde gerçekleşen programlara Genel Başkanlık düzeyinde iştirak ettik. Genç çiftlerimize mutluluklar diliyoruz.

TRT GENEL MÜDÜRÜ SN İBRAHİM EREN İLE TEKDER GENEL BAŞKANI MURAT ÇATALÇAM GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ
Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT’nin son dönem başarılı Genel Müdürü Sn İbrahim Eren beyefendi ve Yurt Dışı Akrabalar komisyon Başkanı Sn Abdullah Eren beyefendi ile görüşme fırsatımız oldu. TEKDER Yurt İçi ve Yurt Dışı çalışmalar ve TRT’nin son yıllardaki Dünya çapında popüler yayınları İle gurur kaynağımız oldu. Verimli geçen görüşmelerde Sn İbrahim Eren bey detaylı görüşmelerde bulunmak üzere yakın dönemde beklediklerini ifade etti.Kendilerine teşekkür ederiz.

KONGREYE KATILIM
ZONSİAD Zonguldak Sanayici Iş Adamları Derneğinin Olağan Seçimli Kongresine katılım sağladık. Başkanlığa yeniden seçilen önceki dönem Zonsiad Başkanı Sn Nejdet Tıskaoğlu ve yönetimine başarılar dileyen Genel Başkan Sn.Murat Çatalçam, Zonsiad’ın geçmişte yaptıklarının yapacaklarının teminatı olacağı yönündeki konuşmalarına salondan büyük alkış geldi.
Son olarak TEKDER İstanbul İl Başkanlığında Sn Metin Kara ziyaret edildi. Aynı zamanda “Karakter”Karaelmas Derneği Başkanı Sn Metin Kara Başkanımıza gösterdikleri ilgi alaka çok teşekkür ediyoruz.
Genel Başkan Sn Murat Çatalçam’ ın İstanbul temasları yukarıdaki gibi gerçekleşmiş olup,son derece faydalı,ileriye yönelik umut verici olmuştur.TEKDER kendisi gibi Vatan Millet Bayrak sevdalısı Kurum ve Kuruluşlar ile her zaman ve zeminde işbirliği içinde olacak destek verecektir.
Bu duygu ve düşünceler içinde gerçekleşen ziyaretlerin hayırlara vesile olmasını dileriz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.