Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

ENGİN, “HİZMETTE KÖYLERE İLGİ GÖSTEREN BİZİZ”

ENGİN, “HİZMETTE KÖYLERE İLGİ GÖSTEREN BİZİZ”
30 Mart 2024 - 0:51

EREĞLİ’NİN HER KÖYÜ, MAHALLESİ AK PARTİ İL GENEL MECLİS ÜYESİ ADAYLARINI BAĞRINA BASIYOR
AK Parti Zonguldak İl Genel Meclis Üyesi Adayı Temel Engin; “Seçim çalışmalarımızda vatandaşlarımız bizleri sevgileri ile tam destek vereceklerini gösteriyor.” dedi
Seçim çalışmaları kapsamında AK Parti Ereğli İl Genel Meclis Üyesi Adayı Temel Engin, tam kadro gittikleri köylerde ve ilçe mahallerinde vatandaşlar kendilerine güvenlerini hissettirdiğini söyledi.
Geçen 5 yılda özellikle Ereğlinin her Köyü’nde öncelikli olan hizmeti sunduklarını, bu bağlamda ziyaretlerde oy istemekte tam destek karşılığı aldıklarını belirten Engin şunları söyledi;
Ziyaretlerimizde vatandaşlarımız tarafından güler yüzle ve samimi bir şekilde karşılanıyoruz. Biz köylerimize bir çok yenilikleri ulaştırdık. Ereğlimizin her yerine gittiğimiz de halkımız bizleri hizmet noktasında bağrına bastığını gösteriyor. “Allah’ın izniyle çok güzel hizmetlerimizi Ereğli Belediye Başkan Adayımız İbrahim Sezer’de başkan seçildiğinde hep birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Bizlere gösterilen ilgi ve alakaya çok teşekkür ederiz. Güçlü seçileceğimize inanıyoruz.”
İl Genel Meclis Üyesi adayları Ali Kemal Karaca, Ahmet Eyrilmez ve Erol Özsoy, ziyaretlerinde, AK Parti Hızlı, çözüm bulan bir ekibiyle güçlü oy ile Ereğli’de birinci olmaya devam edeceğine inandıklarını belirttiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.