Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Dernek Başkanı Kılıç, maskeleri aldı

Dernek Başkanı Kılıç, maskeleri aldı
07 Mayıs 2020 - 0:06

Ereğli ilçe Kaymakamlığı tarafından mahalle halkına dağıtılmak üzere hazırlanan 1. Etap maskeler Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’a İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş tarafından teslim edildi.

21 bin adet maskeyi teslim alan Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, maskelerin teminin de desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na teşekkür etti.

Ereğli’ de Köy muhtarlarına yapılan maske desteğinin tamamlanmasının ardından mahallelerde yaşayan vatandaşlara dağıtılmak üzere İlçe Kaymakamlığı tarafından hazırlanan 21 bin adet maske Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’a İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş tarafından kapalı spor salonunda teslim edildi. 2 ayrı etap da dağıtılacak olan maskeler ilk olarak Göktepe, Kıyıcak, Hamzafakıllı, Topçalı, Bölücek, Dağlar, Kışla, Elmatepe, Kavaklık, Belen ve Yeni Belen mahalle muhtarlarına teslim edilmek üzere yola çıktı.

Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, 2 ayrı etapta dağıtılacak olan maskelerin birinci etabında 11 mahalle muhtarına maskelerin dağıtımını yapmak amacıyla 21 bin adet maskeyi İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş tarafından aldıklarını kaydetti. Konuşmasında desteklerinden dolayı Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na teşekkür eden Kılıç “Ereğli Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu’nun desteği ve katkıları ile daha önce köy muhtarlarımıza köy halkımıza dağıtılmak üzere ve Belde muhtarlarımıza da mahalle halkına dağıtmak üzere maskelerimizi teslim etmiştik. Bugün de burada yine Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu’nun destekleri ile 21 bin adet maskemizi ilk etapta 11 mahalle muhtarımıza vatandaşlarımıza destek vermek adına teslim aldık. Birkaç gün içinde de ikinci etap maskelerimizi teslim alarak diğer mahalle muhtarlarımıza teslim edeceğiz. Allah devletimize zeval vermesin. Başta Ereğli Kaymakamımız sayın İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Spor müdürü Serkan Keleş olmak üzere emeği geçen herkese Muhtarlarım ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.