Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Civelek ve Yavuz Oda’dan plaketle uğurladı…

Civelek ve Yavuz Oda’dan plaketle uğurladı…
10 Şubat 2022 - 23:27

Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, daha önce yönetimde görev alan Ahmet Küçük ve Dündar Arıkan’a teşekkür plaketi verdi.

Odada 16 yıl başkan yardımcılığı görevini yapan Ahmet Küçük, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda gerçekleştirilen törende yaptığı konuşmada, “16 başkan vekilliği 4 yılda yönetim kurulu üyeliği yaptım. Son seçimlerde ayrıldık ama dostça ayrıldık. Birbirimizin arkasından dedikodu yapmadık, konuşma geçmedi. Öbür tarafı desteklememe rağmen odayla ilgili ne konuşuldu ise yanlış konuşulanlara yanlış demişimdir. Doğruya doğrudur. Gene her zaman yanındayım. Bana ihtiyacı olduğunda elimden geldiğince yardımcı olacağım. Yeni seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Civelek, konuya ilişkin yaptığı açıklamasında şunları söyledi: “Birlikte görev yaptık. İki arkadaşımız da çalıştılar, odaya gelenler faydalı olmuştur. Görevler sonlanıyor, bayrak değişimi oluyor. İnşallah bu zamandan sonra da arkadaşlığımız devam edecek. Bir seçim yarışı olmuştur, hepimiz arkadaşız. Her zaman dost kalacağız, birlik ve beraberlik içerisinde olacağız. Ahmet Küçük, 16 yıl başkan yardımcılığı yaptı. Türkiye’de 16 yıl başkan yardımcılığı yapan yok. Türkiye’de rekor kırdık. Dündar arkadaşımız da taksicilik zamanından beri arkadaşlığımız, dostluğumuz vardır. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz.”

Civelek, Küçük’e, Başkan Vekili Selahattin Yavuz, Dündar Arıkan’a teşekkür plaketini verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.