Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Ciğer’den destek çağrısı

Ciğer’den destek çağrısı
07 Nisan 2021 - 18:10
Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi, “Ramazanı bu hilalin altında paylaşalım” sloganıyla hayırseverlere çağrıda bulundu.

İnsani yardım hizmetinde en zor anlarda toplumun yanında olarak faaliyetlerini sürdüren Türk Kızılayı yaklaşan Ramazan ayı ile ilgili hayırseverlerin desteklerini bekliyor. Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi tarafından ihtiyaç sahiplerine Ramazan ayında da yardımları ulaştırma noktasında köprü olacakları ifade edildi. Yardımları hayırseverlerin katkı ve desteği ile Karadeniz Ereğli’nin ihtiyaç sahiplerine ulaştıracaklarını belirten Kızılay Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, “Ramazanı bu hilalin altında paylaşalım” diyerek şunları söyledi:

“Hilal hepimizin hilali, Kızılay hepimizin kızılayı. Yardımlarınızın hayırseverlerimize katkı ve desteği ile Karadeniz Ereğli’mizin geniş coğrafyasındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız. Kızılay olarak bu sene elimizden gelen tüm desteği göstereceğiz. Veren elden, alan ele güvenli bir köprü olmaya çalışacağız.”

Ramazan ayında  ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak üzere gıda kolisi, zekat, fitre, fidye yardımları için hesap numaraları: 

Türk Kızılay Kdz Ereğli Şubesi – Ziraat Bankası 

TR 07 0001 0000 5100 0018 6873 62 

Başkan Ciğer, “Bu yardımlar için Türk Kızılay Kdz Ereğli Şube Başkanlığının adresi ve telefonundan bizlere ulaşabilirler. Unutmayalım ki bize ne kadar yardım gelirse biz de o kadar Ereğlili ihtiyaç sahiplerine yardımları ulaştırırız.” dedi.

Türk Kızılayı Kdz. Ereğli Şubesi İletişim telefon: 0 (507) 351 80 80

Adres : Müftü Mahallesi Devrim Bulvarı No : 23/1

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.