Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Çaturoğlu’nun oğlu muradına erdi

Çaturoğlu’nun oğlu muradına erdi
01 Ağustos 2021 - 1:57

Ak Parti 25-26. Dönem Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Fatma Çaturoğlu’nun oğlu Enes ile İstanbullu iş insanı Mecit Aydın ve Naima Aydın çiftinin kızı Özlem Karadeniz Ereğli’de dünya evine girdi.

Daha önce resmi nikah akitleri yapılan Enes ve Özlem Çaturoğlu çiftinin evlilik merasimleri Gülüç Anadolu Otel’de yapıldı.

Anadolu Otel’de Havuz Başı diye tabir edilen açık alanda gerçekleşen törende pandemi koşullarına uyuldu. Davetlilerin yerini almasının ardından Kuranı Kerim tilaveti yapıldı.

Genç çiftin hazırlanan platformda yerini almasının ardından platforma Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Nikah merasimini gerçekleştirdi. Alaplı doğumlu Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Zonguldak Valisi Mustafa tutulmaz, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, Ahmet Çolakoğlu’nun da aralarında bulunduğu bir grup davetli genç çiftin evlilik akdine şahitlik ederek mutluluk dileklerini iletti. Merasimin ilk bölümünde yer alan Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Saadet Oruç, başka bir programa katılacağı için merasimden erken ayrıldı. Ak Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Mehmet Fatih Çakır, Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Gülüç Ak Parti Belde Başkanı İsmail Yılmaz ve çok sayıda davetlinin hazır bulunduğu nikah töreni pandemi koşulları dikkate alınarak tamamlandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.