Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Çatalçam,Genel Başkanı ziyaret etti

Çatalçam,Genel Başkanı ziyaret etti
11 Haziran 2021 - 12:36

Tekniker ve Yüksek Teknikerler,Teknik Öğretmen , Mühendis ve Teknogratlar’dan müteşekkil TEKDER Genel Merkezi Genel Başkan Murat Çatalçam,TEKDER İstanbul İl Başkanı Metin Kara, Başakşehir ilçe başkanı Ali Osman Altay , Ortadoğu/Golf Ülkeleri ile Kuveyt TEKDER Başkanı Nalan Özkan’dan oluşan bir heyet ile Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan’ı İşyerindeki ziyaret gerçekleştirdi.
MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan ziyaretden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. TEKDER Genel Başkanı Murat Çatalçam’ında MÜSİAD Mensubu oluşu ve eskiye (17 yıllık)dayalı tanışmışlıklarından da kaynaklanan son derece sıcak ve samimi geçen ziyaret programında Türkiye ve Dünya Gündemine dair her konuda istişareler yapıldı.

Çatalçam ziyaret ile ilgili şunları kaydetti; “Son derece verimli,faydalı ve bereketli geçen görüşme için Abdurrahman Kaan Başkanımıza müteşekkiriz, sağolsunlar var olsunlar.
TEKDER’in 62.Kuruluş Yıldönümü ne mahsus hazırlanan hediyelerimizden,aslı Osmanlıca olan İstiklâl Marşımızı kendilerine hediye ettik, kendilerinin verdiği hediyeyi aldık. Yurt içi ve Yurt dışı Başkanlarımızın selamlarını ilettik kendiside mukabele ederek Tüm Tekder Ailesine yurt içinde 38 yurt dışında 14 olan Şube Başkanlarımıza selamlarını yolladı, başarılı çalışmalar diledi. TEKDER ve MÜSİAD arasında varolan işbirliğinin, imkanlar çerçevesinde yoğunlaştırılarak devamına,Vatan Millet Bayrak eksenli faaliyet gösteren tüm kurum ve kuruluşlar ile işbirliği yapılabilirliğinin araştırılmasına, Devlet, Millet, Milli ve Manevi Değerlere bağlı, Ekonomik Kalkınma , Sanayi ve Teknoloji, Savunma ve Uzay Teknolojileri ne yönelik yapılan çalışmalarda işbirliği içerisinde olunup, destekleyebileceklerini ifade ettiler. Hayırlı çalışmalarda Rabbim yar ve yardımcınız olsun Abdurrahman Kaan Başkan,nazik kabul ve misafirperverliğinizden dolayı çok teşekkür ederiz.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.