Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Bu ekip Atatürk’ün yolunda okulların eksiklerini gideriyor…

Bu ekip Atatürk’ün yolunda okulların eksiklerini gideriyor…
19 Aralık 2021 - 20:35

Atatürk Düşünce Derneği Ereğli Şubesi Başkanı Yeliz Özakın Armağan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, örnek dayanışmanın bir yenisini daha gerçekleştirdi.

Dernek Başkanı Armağan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ilçe’de buğün bir Devlet Okulu’nun bir çok sorununu giderdiler.

Dernek Ekibi Okulda yaptıkları çalışmaları hakkında şu bilgileri verdiler;

“Kayabaşı Alemdar İlkokulu Müdürümüz Sayın Celalettin bey ve Değerli Aile Birliği Üyesi İlknur Gündüz Hanımın; Okulumuzun Bir Katında Boya, Özel Eğitimli Öğrencilerimizin Sınıfında Eksik Masa, Her 3 Katta Elektrik İşleri ve Yetersiz Aydınlatma, Mevcut Kütüphanelerinde Kitap İhtiyacı gibi bazı taleplerini bizlere bildirmeleri üzerine, Saygıdeğer Dernek Üyelerimiz ve Yardımsever halkımızın maddi, manevi destekleri ve Yönetim Kurulu Arkadaşlarımızın Çabalarıyla, Elektrik ve Aydınlatma İşleri Tamamen yapılmış, Özel Eğitimli Öğrencilerimizin Sınıfına 2 adet Özel Çalışma Masası, kütüphanemize Yaklaşık 300 adet yeni kitap temin edilmiştir. Bir Katın komple boyanabilmesi içinde gerekli olan Boya ve diğer ihtiyaçların büyük bir bölümü temin edilmiş ve geri kalan boya eksiğinin tamamlandiginda boya işine başlanacak şekilde Okul Yönetimine bu malzemeler Teslim Edilmiştir.
Minik Kalplerde Kocaman bir Mutluluk ve Heyecan oluşmasında Katkı sağlayan tüm herkese gönülden teşekkür eder Saygılar Sunarız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.