Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

BAŞKAN POSBIYIK’A KUPALARLA ZİYARET

BAŞKAN POSBIYIK’A KUPALARLA ZİYARET
02 Mart 2020 - 19:13

Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü’nde Zonguldak şampiyonu olan U14 ve U16 Basketbol takımları ile Türkiye şampiyonasında derece elde eden boks takımı sporcuları Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek başarılarını paylaştı.

Zonguldak şampiyonu olan Kdz. Ereğli Belediyespor Kulübü U14 ve U16 Erkek Basketbol takımları şampiyonluk kupalarıyla birlikte Kdz. Ereğli Belediye ve Belediyespor Kulüp Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret ederek başarılarını paylaştı.

BOKSTA TÜRKİYE DERECELERİ

Kdz. Ereğli Belediyespor boks takımı sporcularından yıldız kızlarda olan +80 kiloda Türkiye ikincisi Şeydanur Taşgün ve 60 kiloda Türkiye üçüncüsü olan İrem Melek Yallı ile Gençlerde 56 kiloda Türkiye üçüncüsü olan İbrahim Karakuş da madalyaları ile birlikte başkan Posbıyık’ı ziyaret etti.

“HER ZAMAN BİR HEDEFİNİZ OLSUN”

Başkan Posbıyık ziyaretten son derece memnun olduğunu belirterek “Gençlerimizin başarılarıyla gurur duyuyoruz. Sizleri ve size destek veren ailelerinizi, antrenörlerinizi kutluyorum. Belediyespor büyük bir sporcu yelpazesine sahip. Bütün branşlarda sporcularımız var. Elimizden geldiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Gençlerden iki şeyi her zaman istiyorum: birincisi her zaman bir hedeflerinin olması.  Bir hedef belirleyip o hedef için çalışmaları. İkincisi ise demokratik kurallar çerçevesinde bulundukları ortamda yanlışlar gördüklerinde demokratik haklarını aramaları. Bunlar çok önemli. Sezon başında salon sporları ve futbol olmak üzere bütün branşlarımıza imkanlarımız dahilinde destek vermek için elimizden geleni yaptık.” dedi.

BAŞKAN POSBIYIK’A TEŞEKKÜR

Takım kaptanları da yaptıkları konuşmalarda Başkan Posbıyık’a verdiği destek için teşekkür ederken daha büyük başarılar elde etmek için ellerlinden geleni yapacakları sözünü verdiler.

Ziyarette takım antrenörlerinin yanı sıra Kdz. Ereğli Belediye Meclis üyeleri aynı zaman Belediyespor Yönetim Kurulu üyeleri Satılmış Yiğit ve Tarkan Atik ile aileler hazır bulundu.ETİKETLER:

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.