Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Başkan Kılıç, oğlunu dillere destan düğünle evlendirdi

Başkan Kılıç, oğlunu dillere destan düğünle evlendirdi
09 Ağustos 2022 - 0:57

Karadeniz Ereğli’de Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, oğluna güzel bir düğün yaptı.

Başkan Kılıç’ın oğlu Rafet Kılıç, Gizem (Erkan) Kılıç ile dünya evine girdi.

Halime & Ayhan Erkan çiftinin kızları Gizem ile Saniye & Şükrü Kılıç çiftinin oğulları Rafet, görkemli düğün yaptı.

Genç çiftler düğün salona kalabalık davetlinin alkışları arasında üzerinde isimleri yazılı zemin kaplamanın üzerinden geçerek girdi.

Aralarında Ereğli Kaymakamı Mehmet Yapıcı, AK Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar, Ormanlı Belediye Başkanı bayram Başol, AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Fatih Çakır, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, BBP Ereğli İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu’nun da yer aldığı 11 şahitli nikahı, Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş kıydı. Gizem &Rafe Kılıç Çifti’nin, Demirtaş’ın “Evlenmek İstiyormusunuz” sorusuna “Evet” demeleri ardından kalabalığın coşkulu alkışları arasında Evlilik Cüzdanı da Milletvekili Uçar ve Kaymakam Yapıcı tarafından geline teslim edildi. Bu arada Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü kılıç, yaptığı kısa konuşmada, mutlu günlerine katılan davetlilere teşekkür etti. Sahnede çekilen hatıra fotoğrafları sonrası düğünün açılış dansını yapan Genç Kılıç çiftine, daha sonra davetliler de eşlik ettiler.

Genç çiftlerin Aileri ise gece boyunca konukları ile yakından ilgilendiler.

Mahalle ve köy muhtarları, sivil toplum kuruluş başkan ve temsilcileri, siyasiler ile çok sayıda dost ve akrabalar düğüne katılım sağlayarak, Kılıç Ailesine tebriklerini ilettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.