Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Başkan Keleş’ten Üyelere Can Suyu, Nefes Kredisi müjdesi açıklaması

Başkan Keleş’ten Üyelere Can Suyu, Nefes Kredisi müjdesi açıklaması
29 Nisan 2020 - 15:34

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası çalışmaları kapsamında Odaya kayıtlı şahıs firmalarının faydalanabileceği, Halkbank’ın “Can Suyu Kredi Paketi” oluşturulduğunu söyledi.
Keleş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Türkiye Odalar Borsalar Birliği ve Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odamız çalışmaları kapsamında Odamıza kayıtlı şahıs firmalarının faydalanabileceği, Halkbank’ın “Can Suyu Kredi Paketi” oluşturulmuştur. Şahıs İşletmesi üyelerimiz 25.000TL Kredi (%7,5 faiz oranı) ve ayrıca 25.000TL limitli Paraf Kart talebinde bulunabileceklerdir. Kredi vadesi “6 ay Anapara ve Faiz Ödemesiz Dönemli” olmak üzere toplam 36 Ay’dır. Kredi geri ödemeleri, sadece Aylık Eşit Taksitli Şekilde yapılacaktır. Başvuru sadece www.halkbank.com.tr ve www.halkbankkobi.com.tr üzerinden online olarak yapılabilecektir. Tüm Şahıs Firmalarımıza önemle duyurulur. Sağlıklı günler dilerim”

NEFES KREDİSİ
“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Nefes Kredisi kullanıma açılmıştır. TOBB Nefes Kredisi’nin faizi yıllık yüzde 7,5’tir. Bir üyemiz azami 100 bin lira kredi kullanabilecek. 2020 yılında anapara ve faiz ödemesi olmayacaktır. Cirosu 25 milyon liranın altında olan işletmelerimiz bugünden itibaren Odamızdan alacakları üyelik belgesiyle Denizbank şubelerine başvurabilecek. 
Kdz. Ereğli TSO Üyelerimize hayırlı olsun.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.