Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Başkan Demirtaş, Ailesiyle poz verdi

Başkan Demirtaş, Ailesiyle poz verdi
09 Mart 2021 - 0:31

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Mustafa Demirtaş’a doğum günü sebebiyle Meclis üyeleri ve belediye personelleri tarafından sürpriz doğum günü yapıldı.

Başkan Demirtaş yapılan doğum günü sürprizi için teşekkür ettiğini belirterek şunları söyledi;

“Bugün, gece gündüz demeden beldemize ve milletimize hizmet ettiğim bir yaşı daha gönül rahatlığıyla geride bırakıyorum.
Doğum günümü̈ tebrik eden ve güzel dileklerde bulunan tüm hemşerilerime canı gönülden teşekkür ediyorum. Rabbim bu güzel belde ve güzel insanları için hayırlı islerde geçireceğimiz sağlıklı ömürler nasip etsin. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun. Bu arada büyük bir incelik göstererek güzel bir doğum günü̈ sürprizi hazırlayan meclis üyelerime ve belediye personelime minnet duyuyor, teşekkür ediyorum. Değerli Eşim Işıl Hanım ve aileme, gerek arayan, mesaj atan, sosyal medya üzerinden doğum günümü̈ kutlayan çok değerli hemşerilerime şükranlarımı sunarım. Bugün, gece gündüz demeden beldemize ve milletimize hizmet ettiğim bir yaşı daha gönül rahatlığıyla geride bırakıyorum.Allah’ın izni, sizlerin gayreti ve Gülüç̧’lü hemşerilerimin desteği ile Gülüç ‘de en fazla, en güzel ve en iyi hizmetlerin gerçekleştiği bir dönemi hep birlikte yaşarız inşallah.Rabbim ,hep birlikte sağlıklı ,huzurlu  ve mutlu nice yıllar geçirmeyi nasip etsin” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.