Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Başkan Bozkurt, “Sorunları çözeceğimize inanıyoruz”

Başkan Bozkurt, “Sorunları çözeceğimize inanıyoruz”
15 Eylül 2021 - 18:08

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol yanı sıra partinin yönetim kurulu üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile birlikte Kaymakam Yapıcı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Bozkurt, Ereğli’de sorunlar olduğunu belirterek, yeni Kaymakam Yapıcı’ya duygularını şu şekilde belirtti; “inşallah Ereğli’de güzel hizmetlere imza atılacaktır diye düşünüyoruz. Ereğli’nin sorunları had safhada. İnşallah gelişen süreçte çok sorunun çözüleceği noktasında hemfikiriz. Göreviniz hayırlı, uğurlu olsun. Teşkilatımız ile beraber emrinizdeyiz efendim.”

Yapıcı: Ereğli’de danışarak çalışacağız
Kaymakam Mehmet Yapıcı ise Ereğli’ye çok faydalı olmak istediğini söyledi.

Uzun yıllar ‘kaymakamlık tecrübesine’ sahip olduğunu ifade eden Yapıcı, şu sözlerle konuştu: “34 yıldır kaymakamlık yaptım. Allah mahcup etmesin bizi. Ereğli’ye faydalı olmaya çalışacağız. En az sizin kadar bende Ereğli milliyetçisiyim. Bir aile gibi beraber çalışacağız. Danışacağız birbirimize. Benim için siyaset önemli tabi. Siyaset kurumunu dikkate alıp onlarla birlikte danışarak çalışacağız. Umarım, Ereğli’ye çok faydalı olurum. Buraya da geldiğiniz için hepinize tek tek teşekkür ediyorum.”

Konuşmaların ardından AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri kendilerini tanıttılar.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.