Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Başkan Andiç, Muhtarlar ile Tanışma toplantısı düzenledi

Başkan Andiç, Muhtarlar ile Tanışma toplantısı düzenledi
04 Mayıs 2024 - 14:48

AK Parti Ereğli İlçe Başkanı Muhammet Mücait Andiç, 31 Mart 2024 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçimleri sonucu İlçede Mahalle, Köy yeni seçilerek göreve başlayan muhtarlar ve tekrar seçilen muhtarları ile tanışma toplantısı düzenledi.

Düzenlenen Toplantıya, Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Kandilli Belediye Başkanı Osman Çakmakoğlu, Belde Başkanları İsmail Yılmaz, Faruk Özcan, Ali Turan, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve Mahalle ile Köy Muhtarların katılımları oldu.

İlçe Başkanı Andiç, yaptığı konuşmada; “Değerli muhtarlarımız, Belde Başkanlarımız, İl Genel Meclis üyelerimiz, sayın Milletvekilimiz AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı olarak düzenlemiş olduğumuz tanışma programımıza hepinize hoş geldiniz diyorum. Yeni seçilen muhtarlarımıza görevlerinde basarılar diliyor, tekrardan seçilen muhtarlarımıza yeniden görevleri hayırlı olsun diliyorum. Muhtarlarımız Devletimiz arasında bir köprüdür,yerel yönetimlerin mihenk taşıdır.Geçmiş dönemlerde olduğu gibi ilçe teşkilatımız ile il genel meclis üyelerimizle milletvekillerimizle uyumlu çalışarak memleketimize yöremize köylerimize hizmetlerimiz olmuştur, bu şekilde devam edecektir.Bir hedefimiz vardı geçtiğimiz geçen seçimlerde bölgemizde milletvekili çıkartarak hedefimize ulaştık.Milletvekilimiz Saffet Bozkurt hergün her hafta müjdeler veriyor.Belkide 20 -30 yılda kazanılcak hizmetleri 1 yılda Ereğlimize kazandırmıştır. Bu konuda milletvekilimiz saffet beye teşekkür ediyorum.” Dedi

Milletvekili Bozkurt, şunları kaydetti; ”

Köylerimizde ve mahallelerimizdeki gözümüz kulağımız olan kıymetli muhtarlarımızla biraraya gelerek talep ve önerilerini dinledik ve Kdz Ereğli ilçemizde yatırımları devam eden çalışmalar ile yapılacak olan projeler ile ilgili kendilerini bilgilendirdik.

Demokrasi zincirimizin ilk halkasını oluşturan Milletimizin tercihine, teveccühüne, itimadına mazhar olan halkımızın bizzat seçtiği muhtarlık makamına yeni seçilen ve görevine yeniden seçilerek devam eden değerli muhtarlarımıza yeni dönemde başarılar diliyorum.”

Belde Belediye Başkanı Başol, Çakmakoğlu ve İl Genel Meclis Üyeleri, konuşmalarında ayrıştırmadan eşit mesafede hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.