Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

BAŞKAN ADAYI OKTAY; “KAZANMAKTA İDDİALIYIZ”

BAŞKAN ADAYI OKTAY; “KAZANMAKTA İDDİALIYIZ”
19 Ocak 2022 - 3:26

Ereğli İlçesinde, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Yücel Oktay, Oda üyesi ziyaretlerini yaparak destek istiyor.

Oktay, 29 Ocak’ta yapılacak Oda Başkanlığı seçimine ekibiyle birlikte Oda üyeleriyle bir araya gelirken, yapacaklarını anlatarak seçimi sıkı tutuyor.

Aynı zamanda Kdz. Ereğli Esnaf ve sanatkarlar Odası Murahhas Üyeliği görevini sürdüren Yücel Oktay, yaptığı açıklamada ” üyelere kendimizi çok iyi anlatıyoruz, seçimi kazanmak istiyoruz.” dedi

Oktay, güzel bir seçim olması için çalışmaları yaptıklarını belirterek şunları kaydetti; “güçlü bir kadro ile göreve gelmek istiyoruz. Bu anlamda, iyi bir ekip oluşturduk. Gerek mesleğim, gerekse halen görev yaptığım Kooperatifte, şoför esnafımızın sorunlarını da çok iyi biliyorum. Bize güvenir ve oylarınızı vermeniz halinde, birikimlerini Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanlığında siz üyelerimize yansıtmak için tüm gücümüz ve gayretimizle çalışacağız” dedi.

Oda üyelerine Ereğli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Azman ile ziyaret eden Oktay, verdiği görüntü de destekçilerin olduğunu gösteriyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.