Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Alaplı’da Öztürk istifasını açıkladı

Alaplı’da Öztürk istifasını açıkladı
04 Mart 2021 - 11:09

AK Parti Zonguldak Önceki Dönem İl Başkan Yardımcılarından İsmail Öztürk, “Siyasi hayatımda savunduğum temel ilke ve hedefleri AK Parti’nin yerel siyaset ortamında gerçekleştirmenin imkanı olmaması sebebiyle AK Parti üyeliğinden istifa ediyorum.” dedi.
BÜYÜK HAYALLER VE HEDEFLERLE ÜYE OLDUM.
Alaplı ve bölgenin kalkınması için çok büyük hayaller ve hedeflerle 2009 yılında AK Parti’ye üye olduğu hatırlatan Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada şu görüşlere yer verdi:.
“AK Parti’nin çeşitli kademelerinde hiçbir karşılık beklemeksizin hizmet ettim.
Benden bugüne kadar destek ve sevgisini esirgemeyen, delege ve parti tabanımıza şükranlarımı borç biliyorum.
Bu süreçte Ülkemize ve Bölgemize hizmet etme yolunda birlikte aktif görev yapmış olduğum tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.
Siyasi hayatımda savunduğum temel ilke ve hedefleri AK Parti’nin yerel siyaset ortamında gerçekleştirmenin imkanı olmaması sebebiyle AK Parti üyeliğinden istifa ediyorum.
Küçük bir ilçede hergün yüzyüze bakacak insanlar olarak kırıcı olmamak ve herşeye rağmen ilçemizi hakkettiği yerlere taşımak için birlikte hareket etmeninde sorumluluğuna inanarak kimseye kırgın olmadığımı ifade ederken istifamla ilgili değerlendirmeyi kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.