Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Alaplı Başkanı Tekin’den tatlı ikramı…

Alaplı Başkanı Tekin’den tatlı ikramı…
17 Nisan 2020 - 21:34

Alaplı ilçesinde, yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında Akçakoca-Alaplı Giriş noktasında denetim yapan polis ve jandarma ekiplerine, Belediye Başkanı Nuri Tekin ile gazeteciler tarafından tatlı ikramında bulunuldu.

 Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ve İlçede görev yapan ulusal ve yerel gazeteciler, Akçakoca – Alaplı İlçe giriş Karayolunda görev yapan ilçe jandarma ekiplerine tatlı ikramında bulundu.

Zor günlerin hep birlikte atlatılacağını belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, ülke olarak korona virüs salgını nedeniyle zorlu bir süreçten geçildiğine dikkat çekerek,”İlçe sınır girişinde Denetim noktasında görevi başındaki Jandarma arkadaşlarımıza ziyarette bulunduk.Burada 7/ 24 görevde olan Jandarma ekiplerimiz korona virüse karşı yürütülen mücadele kapsamında araçlar durdurularak izin belgeleri kontrol ediliyor. Bizler de Alaplı Belediyesi olarak sizlerin sağlığı için her türlü tedbiri alıyoruz. Bu noktada sizlere bir kez daha minnettar olduğumuzu belirtmek istiyor” sözleriyle duygularını belirtti.
Ekipler de İlçede görev yapan Gazetecilere ve Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin’e ziyaretleri için teşekkür ettiler. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.