Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

‘Zonguldaklıların yüzünü güldüreceğiz’

‘Zonguldaklıların yüzünü güldüreceğiz’
26 Şubat 2019 - 16:17

CHP Zonguldak Belediye Başkan Adayı Şenol Şenol Özel güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Ali Kaya’yı makamında ziyaret etti Ziyarete CHP Merkez ilçe Başkanı Fikret zaman ve meclis üyesi adayları da katıldı.
Kamu adına özel güvenlik olarak çok değerli bir hizmeti yerine getirdiklerine vurgu yapan Şanal; “Hizmetlerinizden dolayı Zonguldak adına teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin zonguldak Belediye Başkan Adayı olmaktan son derece mutluyum, gururluyum. Arkadaşlarımın desteği, kurumsal kimliğin bize getirdiği öğretiler, Cumhuriyetin temel ilkeleri, Atatürk ilke ve prensipleri şehre hizmet etmek istiyoruz. İşin özü itibariyle insan odaklı bir yönetimi hayata geçirmek istiyoruz. Bu anlayışı hakim kılmak istiyoruz. Bu doğrultuda şehrimizde eksikliğini gördüğümüz cenaze hizmetlerinin çok üst seviye çıkartılması halkın kurum ve hizmetlerin en ucuz kaliteli çok süratli bir şekilde yararlanmasını sağlayacağız. Yaşlı insanlarımıza da sahip çıkmak, trafikle ilgili sorunları çözmek, çevre temizliği, denizlerin temizliği, yeşilin artırılması, çocuklarımıza oyun bahçeleri, spor alanları, kadınlarımıza gençlerimize beceri kursları düzenleyerek sosyal belediyecilik yapmak istiyoruz. Bunları oluşturarak insanlarımızın ekonomik anlamda bir gelir kapısı aralaması noktasında bir düşünceyi bir iradeyi ortaya koyuyoruz. Zonguldak’ta yaşayan her insana dokunmak, onların yüzünü güldürmek istiyoruz. Neticede insanlarımızın hayır duasını almak üzere yola çıktık. Martın sonu bahar olacak söylemeni hayata geçireceğiz.Biz bu şehirde yaşayan herkesin mutlu olmasını istiyoruz. Belediye iktisadi teşekküllerinde kurarak Kurum içerisinde ürettiğimiz malları halkın hizmetine sunmak, tüketmek ve bu arada elde ettiğimiz tasarruflarla da ve kuracağımız yeni işletmelerle istihdam yaratıp bu şehirde olan işsiz insanlarımıza da bir iş kapısı aralamak istiyoruz. Çok önemli olduğunu düşündüğümüz asfalt tesisi de kurarak Zonguldak ulaşım altyapısı, yollarla ilgili bütün sorunları kökten çözmek istiyoruz. Yine Allah nasip ederse Belediyeler Birliği’ni kurmak çevre belediyelerin iş ve işlemlerine destek olmak bir bütün halinde hizmetler etmek istiyoruz. Lansmanı yapacağımız projelerle de basitçe Kızlar Plajı, Kapuz Orta Kapuz, Tersane plajlarında iyileştirmeler yapmak istiyoruz. Zonguldak’ın ihtiyacı olan ve herkesin dile getirdiği ortak projeler ile geliyoruz. Ancak şu kadarını söylemek isterim” dedi.
Özel Güvenlik Görevlileri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Genel Başkanı Ali Kaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Şanal daha sonra 12 Katlı İş Merkezinde esnaf ziyaretinde bulunarak esnafın sorunlarını dinledi.

Haber : Ergin Özkul

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.