Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Üstün yolları aştı, kutladı

Üstün yolları aştı, kutladı
16 Haziran 2021 - 0:52

Üstün yolları aşarak Yıldırım’ı kutladı
İstanbul’da Üstün tablo ev ofis tasarım dekorasyon işletme sahibi (Kdz. Ereğli’li) Özkan Üstün, gurbettten memleketine dönüşü arkadaşı için çok sürpriz oldu.
Üstün, bugün İlçe’ye arkadaşı iş adamı Has Döner ve Çorbacı, HD İnşaat firmasının ortağı Ercan Yıldırım’a yeni yaşını kutlamak amacıyla geldi.
Ereğli’ye gurbetten gelerek Yıldırım’a sürpriz ziyaret ederek doğum gününü kutlaması yapan iş insanı Üstün’e, ilçede hizmet veren Vitrin Otomativ sahibi Ferhat Durgut’da eşlik etti.
Üstün, Yıldırım’a pastalı kutlama yaparak, biblo heykel hediye takdiminde bulundu.
Yıldırım, Üstün’ün ince düşüncesiyle günü geride bırakacağını belirterek, “Özkan Üstün arkadaşım İstanbul’dan gelerek jest yapması beni çok mutlu etti. Bir çok arkadaşım sosyal paylaşım sayfalarından yada telefonla arayarak doğum günümü kutlar iken, Üstün ve Durgut, iş yerime gelerek beni tebrik etmeleri unutulmayacak anlar oldu. Heleki İstanbul’dan doğum günüm için gelen Üstün’e ayrıca teşekkür ederim.” Dedi
Doğum günü insanlar için çok anlamlı bir gün olduğunu belirten Üstün, şunları kaydetti; “Ben Ereğliliyim ne kadar gurbette olsamda dostlarım için yanında olurum. Yıldırım arkadaşıma da doğum günün de mutlu ettiysem ne mutlu bana. Nice mutlu yılları olmasını ziyaret ederek temenninimi ilettim.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.