Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Kuzu, örnek futbolcuydu, veda etti

Kuzu, örnek futbolcuydu, veda etti
27 Haziran 2021 - 22:38

Ereğli Belediyespor’da kaptanlık yapan Emre Kuzu, futbolculuğu bıraktı. Futbolculuk hayatında adını centilmenliğiyle ve güzel futboluyla konuşturmayı başaran Kuzu, duygusal bir mesaj ile vedasını şu şekilde duyurdu;

“Henüz 8-9 yaşlarında futbolla tanıştım.
İlk zamanlar babam bize bir krampon alabilmişti abimle bana bir gün abim idmana giderdi diger gün ben .
Çok zorluklarla birlikte çalışa çalışa zaman ilerledikçe futboldan kazandıgımla az çok demeden yaşamımızı sürdürdük ama elbette her başlangıcın bir sonu oldugu gibi futbolculugun da bir sonu vardı.
Çok büyük liglerde oynamasam da çok güzel çok özel klüplerde Allahım bana forma giymeyi nasip etti.
Şartlar imkanlar ne olursa olsun giydigim formanın armanın hakkını hep vermeye çalıştım.
Tek yaptıgım sadece işime ekmegime sahip çıkıp çalışmak ve arkamdan güzel izler bırakmaktı.
Birçok güzel insan dost kardeş abi tanıdım futbol sayesinde. Çok nadir de olsa nankör insanlar da tanıdım ama iyi ki de tanımışım hayatta her şey bir tecrübe oldu bana.
Birçok haksızlık yaşamama rağmen pes etmedim sadece ŞÜKÜR ettim.
Çok özel futbolcu kardeşlerimle abilerimle hocalarımla başkanlarla değerli yönetici abilerimle çalışma fırsatım oldu hepinizden ALLAH RAZI OLSUN.
Futbolda son demlerimi ve şampiyonluğu yaşadığım, hayatımda unutamayacagım çok özel ve güzel anılar biriktirdigim kaptanlık onurunu da gururunu da yaşama fırsatı buldugum Memleketimin takımı KDZEREĞLİBELEDİYESPORDA futbol hayatımı noktalamak bana nasip oldu binlerce kez ALLAHIMA Şükürler olsun.
Artık futbol sahasının içerisinde değil saha kenarında Antrenörlük hayatına geçme vakti. Çalışma fırsatı buldugum, örnek aldığım çok değerli hocalarımdan gördüklerimi bildiklerimi yaşadıklarımı güzel nesillere aktarmak, ZEKİ ÇEVİK AHLAKLI futbolcular yetiştirmek nasip olur inşallah..
Futbol hayatım boyunca bende emeği olan tüm hocalarıma, takım arkadaşlarıma, yönetici büyüklerime çok teşekkür ediyorum. Hepinizden ALLAH razı olsun saygılarımla..”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.