Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Kertlez adaylığını açıkladı

Kertlez adaylığını açıkladı
23 Haziran 2021 - 15:16

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Pazar yeri esnaflarından Ali Kertlez Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası için başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Ereğli’ de uzun yıllardır Pazaryerinde esnaflık yapan Ali Kertlez düzenlediği basın toplantısı ile yapılacak olan kongrede Ereğli Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası için başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Ali Kertlez yaptığı açıklamada “Bizler Ereğli’de büyüdük. Çocukluğumuz ilçenin sokaklarında ve pazaryerinde geçti. Yıllardır Pazar yeri esnafı olarak hizmet verdiğimiz Ereğli’ de Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası için başkanlığına aday olmaya karar verdim. Aldığım bu kararı gerek ailem gerekse de çevremde ki büyüklerim ile görüşerek aldım. Kongre tarihi tam olarak net değil. Ancak ben bugünden aday olarak çalışmalarıma başlayacağım. Aldığım bu kararın odamıza, esnafımıza ve Ereğli halkımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Toplantıya Oda genel sekreteri Ayşe Sarcan, Oda yonetim kurulu üyesi Halil Keklik, pazaryeri esnaflarindan Muharrem Kurt ve ailesi katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.