Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Ereğli’deki dostları Ciğer’i yanlız bırakmıyor

Ereğli’deki dostları Ciğer’i yanlız bırakmıyor
01 Haziran 2021 - 14:04
Karadeniz Ereğli Kavaklık İlkokulu Müdürü iken Kastamonu ili Bozkurt ilçesine ilçe Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Yaşar Ciğer’e Ereğli’den ziyaretçi akını devam ediyor.

Son olarak Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Numan Korkmaz, Kdz. Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş, Beden eğitimi öğretmenleri Erkan Kılıçarslan ve Mehmet Tarık Aksoy, Bozkurt ilçesine gelerek Ciğer’i makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kdz. Ereğli Belediye Meclis Üyesi Numan Korkmaz yaptığı açıklamada, “Ereğli yetiştirdiği iyi bir değerini Bozkurt’a yollamış, Bozkurt ilçesi bu anlamda çok şanslıdır. Kardeşimizin başarılı olacağına inancımız tamdır. Kardeşimize buradaki çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş ise, İlçe Müdürü olarak atanan Ciğeri’n, Bozkurt’ta çok başarılı olacağına inandıklarını belirterek kendisine Hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bozkurt İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Ciğer, Karadeniz Ereğli’den gelen misafirlerine teşekkür etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ciğer, Ereğli’de edindiği birikimin Bozkurt ilçesi için kullanıp başarılı olmak için ne gerekirse yapacağını dile getirdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.