Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Ereğli TSO’da dikkat çeken fotoğraf, başkanlar bir araya geldi

Ereğli TSO’da dikkat çeken fotoğraf, başkanlar bir araya geldi
23 Kasım 2022 - 15:08

Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Kdz. Ereğli’de hizmet veren oda yöneticileri ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Kdz. Ereğli Odaları istişare toplantısında, Organize Sanayi Bölgesi, Kafes Balıkçılığı, Eğitim Kampüsü, Çevre Yolu, Ereğli-Devrek Yolu, Belediye Liman Sözleşmesi, Tersaneler Bölgesi gibi Ereğli’nin öncelikli sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırılarak, görüş alışıverişinde bulunuldu.
Toplantıda Kdz. Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Gül, Kadir Çaygeç ve Genel Sekreteri Gündüz Acar hazır bulunurken, Sınırlı Sorumlu Su Ürünleri Kooperatifi Başkanı Murat Toprak, Kdz. Ereğli Maden İşleri Esnaf Odası Başkanı Atilla Akar, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Sefayi Yılmaz, Batı Karadeniz Deniz Ticaret Odası Kdz. Ereğli Şubesi Meclis Başkanı Kamil Ustaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Kağan Boy, Kdz. Ereğli Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Azman, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Dursun Kertlez, Marangozlar ve Mobilyacılar Odası Başkanı Metin Yüksel, Bakkallar ve Manavlar Esnaf Odası Başkanı İsmail Bağçiçek, ve Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat katılım sağladı.
TSO Başkanı Arslan Keleş, toplantı hakkında şuhları kaydetti; “Kdz. Ereğli’nin gelişimi, ekonomisi ve kalkınması için şehrin bel kemiği olan odalarımızın başkan ve yöneticileri ile bir araya geldik. Şehrimizin öncelikli sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Ne mutlu ki herkes elini taşın alına koymaya hazır. Bizlere vermiş oldukları güç ve destekle de daha hızlı projelerimizi hayata geçirebiliriz diye düşünüyorum. Bizlerin davetini kırmayarak toplantımıza katılım sağlayan tüm oda başkan ve yöneticilerine teşekkür ederim. Bu tarz birlik toplantılarına önümüzdeki günlerde de inşallah devam edeceğiz. Şehrimiz için ne kadar birlik bütünlük sağlarsak, başarıya o kadar çabuk ulaşırız.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.