Yankı Haber Zonguldak Ereğli Haber Portalı

Çok samimi poz verdiler

Çok samimi poz verdiler
19 Kasım 2022 - 1:45

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş ve yönetimine iade-i ziyarette bulundu.

Ziyaretin sonunda günün anısına çekilen fotoğrafta Başkan Posbıyık, TSO Başkanı Keleş’i ve Meclis Başkanı Tanyıldız’ı kanatların altına almış şekilde poz verdi.

Başkan Posbıyık sosyal paylaşım sayfasından şu bilgileri paylaştı; “Ziyarette, gündemdeki konular, iş dünyası ve yapılması gereken çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunulduk. Yeni OSB’nin kurulmasının öneminden bahsettim. İşbirliği içinde çalışmaya devam edeceğiz.

Kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

TSO Başkanı Keleş ise, şunları kaydetti; “Ziyarette Kdz. Ereğli TSO Meclis Başkanımız Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Harun Günönü, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Cem Gül, Kadir Çaygeç, Ali Özkan ve Meclis Üyesi Okan Duru hazır bulundu.
Yeni dönemin ve ekibin Kdz. Ereğli’ye hayırlı olmasını dileyen Kdz. Ereğli Belediye Başkanımız Halil Posbıyık, bizlere başarılar diledi. Posbıyık konuşmasında, “ Genç, dinamik ve heyecanı olan bir ekipsiniz. Kdz. Ereğli için güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. Projelerinizi yakından takip ediyoruz, belediye olarak bizlerinde Kdz. Ereğli’nin yararına olacak işlerde elimizi taşın altına koymaya hazırız. Ereğli’nin faydasına olacak ne varsa biz belediye olarak orada yer alırız. Ben Başkan Keleş ve ekibine yeni dönemde başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.
Kdz. Ereğli TSO olarak, yeni ekibimizle kaldığımız yerden daha heyecanla, daha dinamik bir şekilde devam ediyoruz. Başkanımız Posbıyık’a nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.